25 Şubat 2012 Cumartesi

Zeytinburnu - Zongulak Kömürspor {maç öncesi}


* Sene başında bir Zonguldak gazetesinde isim değişikliği mevzuunu dillendirince bize "İsim misim değişmeyecek" diye posta koyanlar şimdiden "En büyük Zonguldak Kömür!" diye bağırmaya başlamış mıdır acaba?

* Şaka maka, üç yıl önce Zeytinburnu, Güngören'e deplasmana gelirdi. Güngören o yıl son beş maçında hayvani bir oyun sergileyip Bank Asya'ya çıktı; Zeytin düştü. Sonra gene düştü. Şimdi gene düşüyor. Kurtulması lazım.

* Zonguldak ilk devreyi lider kapatmıştı. Sonra takımda huzursuzluklar mı oldu; futbolcular yeniçeri harekatı mı yaptı nedir hep öne geçtiği maçları kaybetti ve geçen hafta teknik direktörü yolladılar. Bir gün içinde yeni direktör buldular. (Bir ara Galatasaray bir ay falan teknik direktör aramıştı) Ama bu yeni teknik direktörle ilk maçtan galip çıkamadılar. 0-0 bitti.

* Zeytinburnu son iki maçını kaybetti. Ondan önce Beyköy Belediyespor'u 1-0 yenmiş. Zonguldak Kömür'ün ise ikinci devre başından beri (beş maçtır) sondan üçüncü Gerede'ye karşı 6-0'lık galibiyeti hariç galibiyeti yok.

* Sondan ikinci İstanbul Beylikdüzüspor'la sondan dördüncü Zeytinburnu arasında altı puan fark var. Futbol bu, malum. Ne olacağı belli olmuyor. Keza Zonguldak ile lider Sultangazi arasında da yedi puanlık bir fark var. İki takım da kötü gidişatına bir son verip düze çıkmak isteyecektir. Bol gol izleyeceğiz sanırım...

* Maçın hakemi Serkan Tekin, Bölgesel Amatör Lig'de oldukça tecrübeli. Hatta şubat ayında 5-15 şubat arasında üç maç yönetmiş... Güzel bir maç izleyebilme ihtimalimiz çok yüksek...

Bölgesel Amatör Lig 13. Grup

17. Hafta Müsabakası

Zeytinburnu İlçe Stadı

Zeytinburnu - Zonguldak Kömürspor

14.30

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin de söyleyeceğiniz şeyler var ise, eklemekten çekinmeyin lütfen...