12 Aralık 2011 Pazartesi

Röportajlar

- Ümit Bozkurt röportajı / 12 Aralık 2011
(…) Gençlerbirliği’nde Luc Nilis’in yerine yardımcılığa getirildiği haberine mukabil, takımdan ayrıldığı haberi de tez gelince merak edip kendisine sorularımızı twitter aracılığı ile iletişime geçip internet üzerinden yönelttik. Ama gördük ki; Gençlerbirliği macerasına dair, onun da bilgisi bizden fazla değil! (…)

- Erhan Kuşkapan röportajı / 29 Aralık 2011
(…) Erhan Kuşkapan, genç bir kaleci. Genç yaşına karşın Süper Lig’de Ankaraspor’da yedek kalecilik yaptı ve gittiği diğer Ankara takımlarında hep birinci kaleci oldu. Başarılı maçlar çıkarttı, parmak ısırtan performanslara imza attı. Bu haftasonu Alanya deplasmanında bir ritüeli gerçekleştirip “takla attı” ama taraftar buna aşırı tepki gösterdi… Durun, durun. En baştan başlayalım isterseniz. Ve hatta, bırakalım Erhan başlasın… (…)

(…) Kısa bir süre önce aktif futbol yaşantısını sonlandıran Zafer Biryol, yaklaşık 8 ay önce ailesiyle birlikte Toronto’ya yerleşti. Biryol ile Anadolu kulüplerinin genel sorunları, Türk futbolu ve altyapısı üzerine konuştuk. İşte Sessiz Kral olarak anılan Zafer Biryol ile yaptığımız özel söyleşi… (…)

(…) Amatör futbol liglerindeki tek kadın çalıştırıcı Özgür Gözüaçık Akyıldız ile, Kadın Ligi’nden; kişisel futbol geçmişi ve gelecek planlarına kadar pek çok şeyi söyleştik. Futbola kadınlar niye girer, neler yapabilir, gelecekte daha iyi olabilirler mi; hepsini konunun erbaplarından pek kıymetli teknik direktörümüze sorduk! (…)

(…) TFF 3. Lig 1. Grup’ta yer alan Keçiören Sportif’in Kulüp Başkanı Halit Öngün, Kulüp Müdürü Abdurrahman Kılıç ve Teknik Direktörü Savaş Öcal ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Keçiören Sportif’in sorunlarını masaya yatıran üçlü, Sporx.com’a özel açıklamalarda bulundu. (…)

- Zeynep Bekçe röportajı /30 Mart 2012
(...) Ankara takımlarının ilk ve tek kadın başkanı olan Zeynep Bekçe ile, kulübü Kızılcahamam'dan; Türk futboluna kadar geniş bir çerçevede röportaj yaptık. Sözü röportajda yeni federasyona dair temennilerini de dile getiren Zeynep Bekçe Hanımefendi'ye bırakıyoruz… (...)

- Ali Cansun röportajı / 11 Nisan 2012
(...) Şu an Eyüpspor'da forma giyen ve attığı gollerle takımını sırtlayan, Beşiktaş'ın 100. yıl kadrosunda da olan "Genç" Ali Cansun ile Sporx için bir söyleşi yaptık. (...)

- Hilmi Bayer röportajı / 20 Nisan  2012
(...) Hilmi Bayer, 34 yıldır aynı kulüpte! Antrenör-futbolcu olarak içine dahil olduğu Altınırmak camiasında son dönemde sağlık mücadelesinde bayraktarı haline geldi. Amatör branşlarda sahada hayatını kaybeden sporcular gittikçe artarken, dik durmayı başarabilen Altınırmak Kulübü'ne, sağlık boykotlarına, ülke futbolumuzun alt yapı sektörüne ve tabii federasyona karşı verdiği mücadeleye dair tecrübeli çalıştırıcıyla bir röportaj yaptık... (...)

- Fadıl Kurt röportajı / 5 Mayıs 2012
(...)  Fadıl Kurt 18 yıl profesyonel futbol oynamış, köklü takımlarda forma giymiş; Türkiye Kupası'nda hayli üst turlarda mücadele etmiş bir futbolcu… Ama onu Türk futbolu bu yıl Derince Belediyespor'u 3. Lig'e çıkaran teknik direktör olarak duydu. Sporx adına sorduğumuz sorulara içtenlikle verdiği cevaplar Türk futbolunun en alt kategorilerinin sorunlarına da ayna tutar nitelikte… (...)


- Levent Kale röportajı / 8 Mayıs 2012

(...) Levent Kale, Sivas Dört Eylül Belediyespor'un başarılı kanat oyuncusu. Haftasonunda düşme hattındaki Küçükçekmece'ye konuk oldular ve 2-1 yenildiler ama maçın skorundan çok Levent'e saldıran Küçükçekmece teknik direktörü dikkat çekti. Sporx olarak bu konuya dair Levent Kale'yle sohbet ettik... (...)

- Doğan Karakuş röportajı/ 20 Mayıs 2012
(...) Doğan Karakuş, henüz 19 yaşında ama 2. Lig'de 15 gol attı. Dahası var; bu sezon tam üç kez hattrick yaptı ve sonuncusuyla dünya rekoruna ortak oldu: Üç dakikada üç gol atarak Finlandiyalı meslektaşı Pohjanpalo'nun rekoruna ortak olduğu Tepecik maçı sonrası bu genç forvetle Sporx için söyleştik.(...) 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin de söyleyeceğiniz şeyler var ise, eklemekten çekinmeyin lütfen...