4 Aralık 2011 Pazar

Eyüpspor: 1 - Ünyespor: 2

* Hava ve zemin maç oynamaya hayli müsaitti.

* Ünyespor bariz, "Deplasmanda bir puan iyidir" diye gelmiş. Üç puana sevinemediler bile şaşkınlıktan. Gerçi, önce öne geçip devreyi 1-0 galip kapattılar; ardından 1-1 oldu fakat tekrar 2-1 yaptılar. Sanırım kazanacaklarına inanmaya ihtiyaçları vardı.

* Eyüpspor huzurevi gibi.

* Ahmet Dursun'u hemencecik tanıyorsunuz. Duruşundan belli; "Bu adam bir büyükte oynamış" diyorsunuz. Bugün ofsayttan da olsa bir gol attı ama tadına doyamadık.

* Ünyespor'un kalecisi Şenol Karagöl. Evet, "i love you" Şenol.

* Eyüp'te Koray Kurt, Ünye'de Aytaç Uçar çok iyiydi. Eyüp defansı çok savruktu; Ünyespor ise neredeyse altmış-yetmiş dakika defansif oynadı. Kalecilerin maçı oldu adeta... İki kaleci de hayli net gollere engel oldular.

* Ünye'nin ilk golü çok ilginçti. 45+1'de Eyüp korner atarken oyuncu değiştirdiler. Zaman geçirmece. Sonra korner; o geçen zamanın eklenmesi neticesinde gelişen atakta serbest vuruş ve pas, gol.

* Hakem Serkan Tokat hayli tecrübeliymiş ama avantaj kuralından bihaber... Silik bir yönetim gösterdi.

* Altı dakika uzatma izledik.

* Eyüpspor iyi takım.

* Yine de ne kadar gol atarlarsa atsınlar, iki lig birden atlasalar da akıllarda alınan beş maçlık seyircisiz ceza ve o cezaya sebebiyet veren olaylar kalacak. Zor bir psikoloji.

* Maçın tezahüratı: "Çıkarın bizi buradan"

* Üç gol de güzeldi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin de söyleyeceğiniz şeyler var ise, eklemekten çekinmeyin lütfen...