30 Aralık 2011 Cuma

Bayrampaşa: 1 Keçiören Sportif AŞ: 0


* İmkansızlıklarla boğuşan Keçiören vs "Eldivenim yırtık" diye kapris yapabilen sporcuya sahip Bayrampaşa

* Keçiören şanssız takım: 6. kez 90+'da yediği golle boynu bükük ayrıldı sahadan.* Hesapta, birisi düşmemeye birisi play off'a oynuyor. Maçta formaları değiştirseler hangisi, hangisidir şaşarsın. O kadar denk bir oyun vardı sahada.* İlk devrenin ilk periyotlarında sahada bariz Bayrampaşa üstünlüğü vardı. 15. dakikada Keçiören kalecisi olmasa golü bulmamaları işten bile değildi. Ancak maç ilerledikçe üstünlük deplasman tarafına geçti.* Bayrampaşa'nın ilk yarıda gol atamamasının tek sebebi; hücumda çok yavaş olmalarıydı. Keçiören ise hücumdaki oyuncusu Eren'e top ulaştıramamanın bedelini ödedi.


* Bayrampaşa ataklarını başlatan tek isim: Tuğrul Göksel. İlk devre aşırı eforunu ikinci devre silik oyunuyla dengeledi. Oyundan erken çıktı zaten.*İkinci devrenin başında Bayrampaşa sağlam bastırdı, elli üçüncü dakikada (aynı dakika içinde) üç net pozisyon yakaladıysa da golü bulamadı. Zaten elli üçüncü dakikadan sonra kendi yarı sahasından bir kez çıkabildi.* Yaratıcı Bayrampaşa seyircisi: "Allah Allah Allah Allah saldır Paşa, bu keçiler kurbanlık saldır Paşa" ve "Keçileri kaçırdık" tezahüratları.* Keçiören'de ikinci devre gol konusunda en büyük engel hücumda bariz çoğalamama sorunuydu. Mustafa Aydoğdu'nun ayağına gelen her topta sağ kanat korner direğine kadar inip topu kaptırması; Eren'in rakip defansta kaybolan oyunu; Hakan Açıkalın'ın zaman zaman geliştirdiği ataklarda pas atacak arkadaşını bulamayışı büyük sıkıntıydı.


* Bayrampaşa akıllı oynadı. Gücü denk bir rakibine karşı, rakibinin en dikkatsiz anını kovalama adına defansa çekildi ve beklediği fırsatı 90+4'te de olsa buldu, golü attı, üç puanı aldı.* TFF 3. Lig'de herkes birbirine denk (hemen hemen) biraz şansınız ve biraz da maddi imkanınız varsa ligde galibiyet serisi yakalarsınız, net.* Keçiören'de Hurşit Taşcı, Fırat Sağesen ve Hakan Açıkalın; Bayrampaşa'da ise Tuğrul Göksel ve Onur Aydın iyi oynadı. İki takımın kalecileri net en az üçer (hatta dörder) gole engel oldular. Güzel mücadele izledik.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Sizin de söyleyeceğiniz şeyler var ise, eklemekten çekinmeyin lütfen...